مراحل دریافت گواهینامه

  • داوطلبین عزیز شما می توانید با مطالعه کامل این صفحه با تمامی مراحل گذراندن دوره بهداشت عمومی و روند کلی از ثبت نام تا دریافت گواهینامه خود آشنا شوید

 

برای دریافت گواهینامه آموزشی دوره بهداشت عمومی مراحل زیر باید صورت پذیرد:

  1. ثبت نام در آموزشگاه به صورت حضوری یا با مراجعه به پرتال ثبت نام الکترونیکی آموزشگاه به صورت اینترنتی.
  2. تماس تلفنی از طرف آموزشگاه و هماهنگی زمان برگزاری دوره برای افرادی که به صورت حضوری در کلاس شرکت می کنند. افرادی که به صورت الکترونیکی دوره را می گذرانند می توانند بلافاصله پس از ثبت نام اینترنتی، شروع به گذراندن دروس نمایند.
  3. شرکت در کلاس ها به مدت ۲۴ساعت (معادل ۶روز آموزشی) (افرادی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر هستند می توانند دوره را به صورت غیرحضوری بدون نیاز به گذراندن کلاسها بگذرانند. همچنین، امکان گذراندن دوره به صورت الکترونیکی برای تمامی افراد (حتی زیر لیسانس) وجود دارد که در این دوره باید دروس ارائه شده در دوره را از طریق سامانه آموزش الکترونیکی بگذرانید).
  4. شرکت در امتحان و کسب حداقل ۱۲ نمره از ۲۰ نمره برای افرادی که دوره را به صورت حضوری می گذرانند و ۱۴ نمره از ۲۰ نمره برای افرادی که دوره را به صورت غیرحضوری می گذرانند (امتحان به صورت چهارگزینه ای پس از برگزاری آخرین کلاس برگزار میگردد و دارای ۲۰ سوال بدون نمره منفی می باشد)
  5. صدور گواهینامه توسط آموزشگاه پس از کسب مجوز از شبکه بهداشت پردیس
نسخه آزمایشی سایت آموزشکاه بهداشت اصناف پردیسان